پروژستان

راهنمای ثبت سفارش پروژه

طبق دستور‌العمل زیر ثبت سفارش پروژه‌ها صورت می‌گیرد

شماره ۱

درخواست مشاوره رایگان

متخصصان خبره و خوش سابقه ی پروژستانی همواره در تمام لحظات 24 ساعت روزهای هفته آماده ی ارائه ی خدمت مشاوره‌ی تخصصی و کاملا رایگان هستن. شما میتونین از این خدمت ویژه و منحصر به فرد حتی قبل از ثبت سفارش خودتان برخوردار بشین.

شماره 2

ارزیابی درخواست

برای اعلام قیمت و زمان مورد نیاز برای انجام پروژه های دانشجویی، پروژستان در ابتدا خود را ملزم به بررسی و ارزیابی پروژه میدونه. این ارزیابی و بررسی به جهت ارائه ی خدماتی دقیق و به دور از نا عدالتی و انصاف هستش.

شماره 3

اعلام زمان و هزینه انجام پروژه

برای دستیابی به هزینه گذاری و تخمین زمانی دقیق، پروژستان به بررسی موشکافانه و کاملی از پروژه دانشجویی توسط مجریان متخصص اقدام میکنه. فرآیند بررسی، قیمت گذاری و تخمین زمان مورد نیاز بلافاصله پس از ثبت سفارش شما در پروژستان شروع میشه. در کمتر از 1 ساعت و یا حداکثر در 24 ساعت آینده کارشناسان پشتیبان، این موارد را خدمت شما اطلاع خواهیم داد.

شماره 4

امضا قرارداد و شروع فرایند

شما بعد از مطلع شدن از شرایط و هزینه ی انجام پروژه، در صورت تمایل نسبت به انجام توافق نهایی اقدام میفرمایین. فرآیند انجام پروژه از لحظه ی انعقاد توافق نهایی شروع میشه.

شماره 5

تحویل پروژه و تحویل

پروژستان تمهیدات به شدت مناسبی را برای آسودگی خاطر شما در نظر گرفته. شما میتونین از خدماتی به شدت منحصر به فرد و مطمئن در مورد تحویل پروژه در پروژستان بهره مند بشین. تیم حرفه ای پروژستان همچنین سیستم پرداخت امنی را برای شما در نظر گرفته که برطرف کننده ی تمام مسائل و نگرانی های مطرح در برون سپاری انجام پروژه دانشجویی هستش.

شماره 6

انجام اصللاحات

برای جلب رضایت حداکثری شما، پروژستان امکان انجام اصلاحات مدنظر شما را حتی تا 72 ساعت بعد از تحویل پروژه ارائه میکنه.

افزودن لیست پخش جدید

Max. file size: 10 MB.
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .